Son Dakika Haberler

BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ BIRAKIYOR

BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ BIRAKIYOR
Okunma : 112 views Yorum Yap

35 YILLIK PARTİLİYİM USUL,ADAB BİLİRİM

Cumhuriyet Halk Partisi 36. Olağan Kurultayında PM giren Sarıyer Belediyesinin başarılı Belediye Başkan Yarıdımcısı Gökan Zeybek Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ediyor.

Durum gazetesi haberine göre Gökan Zeybek, ‘Ben 35 partiliyim. Usul ve adabı bilirim.  Parti Meclisi Üyeliğine aday olmaya karar verince konuyu İl Başkanımızla konuştum. Belediye Başkanımızla da konuştum. Sonra aday oldum. Seçildim. Şimdi mazbatamı aldıktan sonra da belediyedeki görevimden istifa edeceğim.’ dedi.

BENDEN BÜYÜK HER VATANDAŞ KARŞISINDA DÜĞME İLİKLERİM

Gökan Zeybek ayrıca kendisinin bir önceki İstanbul İl Kongresi’nde İl Başkanı adayı olduğunu belirterek  ”Çok az bir oy farkıyla kaybetmiştim. Ama kongreden sonra hiçbir yerde, sosyal medyada Cemal  Canpolat aleyhinde bir eleştiri yapmadım. Belki ben de haksızlığa uğradığımı düşünmüş olabilirim ama o artık kongrede kalır. Sayın Muharrem İnce partimizin kıymetli bir vekilidir, değerli bir partilimizdir. Asla kendisini incitecek söz söylemem.   Ama galiba ‘Parti Meclisi Üyesi Belediye Başkanı karşısında düğme ilikleyecek’ gibi söz söylemiş. Şunu söyleyeyim ben değil Belediye Başkanı  kim olursa olsun, benden büyük herkesin karşısında düğme iliklerim’ şeklinde konuştu.

PM ÜYELİĞİNİN HAKKINI VERMEK GEREKİYOR

CHP Parti Meclisi Üyesi Gökan Zeybek  ayrıca kendisini Parti Meclisi üyeliğine bizi layık görenlere teşekkür ederek, “  Bu onurla görevini hakkını vermek gerekiyor. İki il verilir sorumluluk sahası olarak Parti Meclisi üyelerine. Ben zamanımın büyük bölümünü bu görevime ayırmak istiyorum. Partim için çalışmak istiyorum. “ dedi.