Son Dakika Haberler

MUHARREM İNCE’Yİ İSPATA ÇAĞIRDI

MUHARREM İNCE’Yİ İSPATA ÇAĞIRDI
Okunma : 78 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE’Yİ iddiasını ispat etmesi için çağrı yaptı. FETÖ ile görüştüğünü ve yanındakileri açıklanabileceğini söyleyen Muharrem İnce ye çağrı yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Akhisar mitinginde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle;
Unutmayın yaparsa yine AK Parti yapar. 2023’e hedeflerimize ulaşarak ülkemizi 2 kat daha büyütmeye talibiz. Bizim siyasetimiz daima hizmet siyaseti olmuştur.Bizim milletimize efendilik taslamaya değil hizmetkar olmaya geldik.Birileri laf yapar biz icraat yaparız.

Akhisarspor’u tarihinde ilk defa Türkiye Kupası’nı kazandıran Akhisar stadımız hayırlı olsun. Akhisar uluslararası futbol maçlarında da katılacak. Stadımızı yenilemeye karar verdik. AK Parti yatırım demektir, icraat demektir.

AK Parti yatırım demektir, hizmet demektir. Ana muhaletin Cumhurbaşkanı adayı yatırım matırım anlamam diyor, doğru anlamaz. Yerli otomobil için ne diyor sayın Erdoğan geriden geliyor diyor, şu hale bak ya, 20 yıl geriden geldiğimizi söylüyor vah zavallı vah, otomobil ihracatından biz 30 milyar dolar kazandık. Ah İnce ah sen nereden geliyorsun. Kanalı İstanbul’u tanımam diyor, senin mensubu olduğun partinin böyle bir şeyi yok ki, bu CHP’nin dikili ağacı var mı?

İNCE’Yİ İSPATA ÇAĞIRDI

Benim AK Parti’yi kurarken Pensilvanya’ya gittiğimi iddia ediyor ve ‘cevap vermezse yanında gidenleri açıklarım’ diyor. İşte cevap verdim İnce Pensilvanya’ya gitmedim hadi açıkla ne açıklayacaksan. Eyy İnce sana bir nasihatte bulunayım, sen siyasete daha çok çıraksın, siyaset dürüstlük ister. İspat etmezsen namertsin!