Son Dakika Haberler

SARIYER BELEDİYESİ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYOR

SARIYER BELEDİYESİ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYOR
Okunma : 286 views Yorum Yap

Sarıyer Belediyesi Karete’de Şampiyonlar yetiştiriyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in “ Sosyal proje olarak gerçekleştirdiği gençlerin sporla buluşmasında” Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü yaz spor okullarında başarılı öğrencilerin içinden seçtikleri sporcuları iyi bir eğitimle branşlarında şampiyon olmalarını sağlıyor.

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Dereli bugün Şampiyon Karetecilere ve derece yapan tüm sporculara ödüllerini Başkan Hayrettin Dereli ile birlikte Meclis Üyesi Sevim Yalınkılıç ve Kulüp Müdürü Sibel Akı Helvacıoğlu verdi.

Uluslararası Karete Şampiyonasında Türk Milli Takımında ülkemizi temsil eden karateciler Branşlarında şampiyon oldular ve dereceler aldılar.

Spor Kulübü Müdürü Sibel Akı Helvacıoğlu, Tüm dallarda yapmış olduğu organizasyon ve iyi bir yönetim ile bugün çağdaş ve modern eğitim almış Antrenörler ile Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü her dalda büyük başarılara imza atıyor.

Uzun Yıllardır Karate Milli takımında görev yapan Karate hocası Menderes Malkoç, Sarıyer Belediyesinde başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yetiştirmiş olduğu sporcuların milli takıma yükselmesi ve şampiyon olmaları en büyük mutluluğu oldu.

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübünde yer alan Karate sporcuları İstanbul, Türkiye ve Uluslararası müsabakalarda şampiyon olarak Sarıyer Belediyesini en iyi şekilde temsil etttiler.

Derece Yapan Erkek SporcularDerece Yapan Bayan Sporcular

Baran Şiar YILAN
Şevin Heval YILAN
Turgut Can YILMAZ
Havin BEDİROĞLU
Taha Muhammed SARIŞAHİN
Elif Zeynep KUTLUAY
Yusuf BAY
Sıla HARPUTLUOĞLU
Galip Eray SARMER
Gülnur HARTLAP
Utku AKARÇAY
Rüya DEMİRER
Alperen ŞİMŞEK
Hazal KARAGÖZ
Reşit KARAKAŞ
Şevval KARAGÖZ
Furkan BAY
Eylül Mina ERKAPTAN
Gökdeniz Recep BİRİNCİ
Işılay BAL
Batuhan SİLARSÜ
Rojda ARSLAN
Okan KILIÇE
Tuana UYSAL
Verdican GÜVEN