Son Dakika Haberler

Kuzey Platformu Yola Çıktı…

Kuzey Platformu Yola Çıktı…
Okunma : 34 views Yorum Yap

kuzey_1Kuzey Platformu bir yıl aradan sonra yeniden yola çıkmaya başladı.
Uzun bir soluklu yol, yorucu, zevkli ve yeni hedeflere ulaşmak, yeni projelerle geleneksel toplantılarına başladı,
07.04.2013 Tarihi itibariyle bir yıl ardan sonra ilk toplantısın gerçekleştiren Kuzey Platformu, Rumeli kavağında yaptığı Referandum ve Yerel Seçimler de izlenecek stratejiler toplantısına imzalı katılım ile 281 kişi ile başladı.
Kuzey Platformu Mustafa Balcı’nın açılış konuşması ile yeni siyasi stratejiler toplantısına merhaba dedi,
nidenbayazitModeratörlüğünü Muhteşem Doratlı’nın yaptığı toplantıda Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Nilden Bayazıt Postalcı ” Siyasette İletişim”  2. Bölge CHP Millet Vekili Adayı Özge Toraman ” Kadın ve Liderlik” Eski CHP Sarıyer ilçe Başkanı’ CHP İl yöneticisi ve Disiplin kurulu Başkanı Erol Abik  “Referandum ve Yerel Seçim Stratejileri ” konulu konferans verdi.
ozgetoramanSarıyer siyasetinin önemli isimlerinin katılım gösterdiği toplantı saat 11,00 de başladı.
eroabikKuzey Platformu kurucularından Mustafa Balcı, Ertuğrul Abik ve Meclis Üyesi Nasuh Aşantuğrul’un Kuzey Platformu organizasyonunda görev alan panelistler toplantının hedeflerini açıkladılar.
Toplantıya Ayazağa mahallesinden siyasiler katılım gösterdiler.
CHP Meclis Üyesi Erdal Sarıgöl, Ekrem Tekçe ,  İl Genel Meclis Üyesi İzzet Bayraktar ve Avni Sarıoğlu, Eski İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ve Cengiz Alp, Dr Cengiz Tamer, CHP GM.Eski Kadın kolu Başkan Yardımcısı Nazan Özbaykal, Kent Konseyi Başkanı Selçuk Dereli,  Eski İlçe Başkanı Sami Canel, Sarıyerliler Derneği, Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa Bakır, Av. Necati Yıldırım, Cüneyt Gül, Ayşe Ünlü ve  yöneticileri. eski CHP Şişli Meclis Üyesi Yusuf Yürekli ve CHP Şişli Kadın Kolları eski Yönetim kurulu üyesi  Nahide Kelleci Kuz, ve Sarıyer siyasetinin siyasi duayenleri katıldılar.
Kuzey Paltformu toplantısına Aşiyandan Kısırkaya’ya, Sarıyer’den Ayazağa’ya kadar tüm mahallelerden ilgi göstermesi, Siyasette Kuzey Platformu çalışmalarının önemini gösterdi,
Kuzey Platformu her ayın ilk pazar günü İlçemizdeki mahallerimizden birinde toplantılarına devam etmek için almış olduğu kararla, giderek güçlenen ve örgütlenen siyasi gücü ve halkın nabzını tutmak için yapılan orğanizasyonunda, Millet vekilleri ve Türkiye Siyasetinde önder ve lider kişilerin katılımı ile yeni proğramlar düzenleyecektir.
Kuzey Platformu toplantısına katılan tüm katılımcılara teşekkür ederiz..
KUZEY PLATFORMU.