Son Dakika Haberler

Kuzey ve Kuzey Platformu Taraftır.

Kuzey ve Kuzey Platformu Taraftır.
Okunma : 305 views Yorum Yap

Sarıyer siyaseti gün içinde hemen değişebiliyor, her an her şey olabilir, gelişmelere insanlar yetişemiyor, kalabalıklar değil de azınlıkların mücadelesi şeklinde devam ediyor, hırs ihtiras, intikam, kin, dost görünüp sırttan vurulanlar görülebiliyor. Tabi ki bütün bunlara günümüzde siyaset deniyor.

Taraf olarak haber yapmak, yazı yazmak da zor. Her şeyden önce TARAF OLDUĞUMU BEYAN EDİYORUM, bazı sitelerde kimi partili veya Sarıyerli dostlarımız gerçekten samimi duygularla yorum yazıyorlar ve Sariyer Times sitesi bunları yayınlamaz denilerek farklı bir güzerğaha çekiliyoruz.

KUZEY GURUBU, KUZEY PLATFORMU TARAFTIR.  Sariyer Times Bağımsız yayın organı Değildir.

Sayın Sarıyerliler. Sarıyer Times internet sitesi. “KUZEY PLATFORMU’ nun resmi sitesidir.” Site banner de belirttiğimiz gibi, “HAKKIMIZDA”menüsü içeriğinde bulunan yazıyı okur iseniz o zaman neden taraf olduğumuz ne amaçla çalıştığımız neye, niçin hizmet ettiğimiz açık bir şekilde yazılmıştır.

Kuzey gurubu ve Kuzey Platformu Yerel seçimlerden 1 ay önce Sarıyer de kurulmuştur. Seçimlerde organize ve kendi projeleri doğrultusunda çalışmalar yapmış, siyasete aktif olarak destek vermiştir.

Kuzey Platformu yaşadığı yoğun çalışmalar ve tanınan siyasi bir oluşum olduğundan, kuzey e daha kuzeye hareketle, yurt dışı ilişkiler de bulunarak çalışma boyutlarını farklı konseptlere taşımıştır, yaşanılan gelişmeler Kuzey Platformunu hızla büyüyen STK olarak kabul edilmiş. Ulusal siyasete sözü geçen platform olmuştur.

Yerel siyaset içerisinde yürütülen çalışmalar ise KUZEY GURUBU adı altında yapılmış, Bu çalışmalar Aşiyandan Kısırkaya ya kadar devam etmektedir.

Kuzey Gurubu CHP çatısı altında “Genel Merkezin kılcal damar örgütlenmesinden 2 yıl önce bu örgütlenme şemasını çıkarmış ve çalışmalarda bulunmuştur”. Yapılan tüm çalışmalar Genel Merkez’e e-mail yolu ve sitemiz aracılığıyla gönderilmiş ve duyurusu yapılmıştır. Yapılan tüm çalışmalar internet ortamında ve Sarıyer siyaseti içerisinde bilinmektedir.

Kuzey Gurubu, CHP ilçe yönetimlerine karşılıksız destek vermiş. En muhalif insanlara “Bende Kuzeyliyim” dedirtmiştir. Bu vesile ile yönetimde bulunan Sarıyer deki her kanat hareketine gerekli destek verilmiştir. Bu konuda Sarıyer de bugün yaşanılan bölünmüşlük ortamında dahi, kendilerini çok farklı çalışmalar içerisinde gördüğümüz guruplara da tüm çalışmalarda gereken destek verilmiştir.

Kuzey Platformu ilkeleri doğrultusunda yayın yapan, resmi yayın organı olan Sariyer Times’ den tarafsız olunması beklenemez.

Kuzey Platformu Kurucusu

Mustafa BALCI.