Son Dakika Haberler

Municipal Party “ Yüksek Menfaatler”

Municipal Party “ Yüksek Menfaatler”
Okunma : 52 views Yorum Yap

Municipal Party, Dünya politikası iletişimleri üzerine kurulmuştur.
Mevcut partinin düzenli olarak yurt dışı temasları ve yakın ilişkilerinde her ülkeden kardeş şehir denilerek yapılanmaya gidilmesi, bu ülkelerde temsilciliklerinin bulunması bizleri düşündürmeye sevk etmektedir.
Nasıl bir parti yapılanması?
Ülke içerisinde ve kuruluşunda ön ayak oldukları ilçenin çevresinde “Sarıyer” parti merkezinin dış temsilciliklerinin ekonomik bağlantıları nelerdir?
Municipal Party en son olarak Macaristan da bir ilçeyi kardeş şehir ilan etmiş ve meclisten geçirmiştir.
Enteresan olan her konuda muhalif olan, her iki muhalif parti meclis üyeleri, Municipal Party icraatları olduğunda, temsilcilikler açılmak istendiğinde, tesadüftür, temsilcilikler hemen kabul edilmektedir.
İşte küçük bir soru? Hatırlıyalım!
Macaristan’ ın VAC şehrine giden folklorcularımız vardı, Macaristan’ a ulaştıklarında kafile sorumlusu olacak olan zatı muhterem uçakla yolculuk etmiş ve 2 gün sonra kafileyi karşılamıştı. Aksilik hiç dil bilmeyen ve pasaportu dahi olmayan bir şöför kafile sorumlusu ilan edilmiş ve lakin kapı kuleyi geçemediğinden yerine yedek bir pasaportlu şöför temin edilmiş, yurt dışına çıkılmıştı. Maalesef, acıdır ki, bu şöför de sadece benzin alacak para vardır. Çocukların ceplerinde sadece 10 dolar. Aç susuz Bulgaristan geçilmiş. Romanya uykuya rastladığından görülmemiş, yolların genel güvensizlik durumundan dolayı. WC ihtiyaçları dahi zor koşullarda karşılanmıştır.
Municipal Party yetkilisi uçakla seyahat etmekte ve 24 saat sonra karşılarına çıkacaktır.
UTANMAMAKTA DIR.
Municipal Party Dış ilişkiler koordinatörü AB yetkilisi, Belediye Meclisinin ortak oylama sonucu oluşturduğu bütçe ile ve yurt dışı çalışmalarda ödeneklerin devlet tarafından farklı olarak karşılandığı bütçenin kazanımlarının dağıtılmasında, Devlet destekli olmasına rağmen yapılan bu hizmetin hiç bir şekilde gençlere yansıtılmaması, lakin kültürel faaliyet ve uluslar arası çalışma olarak rapor edilmesi sizleri düşündürmelidir.
Municipal Party yetkilisi maalesef sınıfta kalmıştır.
Ve maalesef kardeş şehir ilan ettikleri VAC şehri tarafından masraflar karşılanmış bu hiçbir zaman giden öğrencilere yansımamış ve aynı sefalet içerisinde geri dönmüşlerdir.
Kamuoyu nelere dikkat etmelidir.
Kardeş şehir ilan edilen şehirlerde Municipal Party yetkilileri hesap açmaktamıdırlar.
Municipal Party KONT’U acaba DEKONT OLMUŞMUDUR?
Karma komisyon gibi kurulan ve her üç partiden sadece laik ve her türlü ortamda içki içebilen kişilerden oluşan bu parti üyeleri, dikkat ederseniz yerel medya da birbirlerini eleştirmektedir. Paylaşım savaşları ve pazarlık payları almak için yapılan bu stratejiler, uzun vadede ortak çıkarlara yansımaktadır.
Günlük trajları 300. 500 arasında olan yerel medyanın sözüm ona besledikleri ve de beslendikleri, ufacık kurumlar, 3 e 5 e finans edilerek kandırılmakta, kalemlerini susturmaktadırlar, halkın kamu değerleri hiçe sayılarak halk uyutulmakta, içerde kavga dışarıda dostluk adına gerçekler yazılamamaktadır.
Maalesef Bugün, Municipal Party ilişkileri ve parti üyeleri bütçelerini ve uzun vade planlarını, siyasi çıkar ve kazanımlarını yazan hiçbir basın organı yoktur.
Halkımız şunu düşünmelidir. Dini değerleri ne olursa olsun, alevi. Sunii. Hıristiyan her ne olursa olsun bu ilişkiler parti bünyesinde konuşulduğunda en ufak azınlık, aslında en yüksek makamda danışman olarak ücretlendirilmiştir.
Sizce Öyle mi?
Gerçekler farklı olarak ödüllendirilmektedir. Stratejik olarak ilişkilerde bu azınlıklar kullanılmaktadır. Oysa ki mevcut partinin misyoner bir faaliyeti yoktur.
İşte düşünülmesi gerekende budur? Neden: Niçin? O halde ne tür bağlantılar ve ilişkiler yumağıdır.
İçki içen müftü hikayesini bilirsiniz, hatta ramazanda oruç tutan papaz hikayesini de, işte karşılaştırdığınızda aradaki farkı bulacaksınız.
Ne olursan ol yine gel felsefesini kaybederek, bugün sadece tarikatların kontrolünde olan, sadece Müslümanların kontrolünde ve çevresinde gelişen ve geliştirilen, hizmeti sadece Müslümanların yararlandığı, aslında tüm dünya insanlarının kucaklandığı ve hangi milletten olursan ol yine gel diyen yüce Mevlana’ nın düşünceleri ile de alakaları yoktur.
Ne olursan ol yine gel demektedirler?
SİZLER SADECE DÜŞÜNÜN?
Municipal Party ‘nin çalışmalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, genel istişare toplantısında oy birliği ile geçen kararlardır. İlk toplantıda hayır oyları ile geçiştirilen, lakin ikinci toplantıda oy çoğunluğu ile komisyona havale ve ya Başkanlık makamına havale olarak kararlar kullanılır ve bu stratejiler kabul ediş ve payların dağılımında eşit ağırlıkların dengelere göre dağıtılmasından kaynaklanmaktadır. anlaşma metni kabul edilmiştir.
Tuhaf değil mi?
Büyükşehir Meclisinde kabul edilen projeler, imza altına alınıyor, Sarıyer Meclisine gelince, ilk toplantıda “hayır” deniyor. Olaylar çıkıyor, 300 trajlı yerel basın bunları yazıyor. İşte muhalefet. Ve eleştiri, bak biz direndik kabul etmedik mesajları nedense hep bu medyalarda yazıyor.
Oysa ki! Municipal Party yetkilileri, Büyükşehirde onayladıkları bu kararları, yerel de payların daha yüksek paylaşımından dolayı, kamuoyu önünde pazarlık yapılarak yüzdelerini artırıyorlar.
Şaşırmayın daha enteresanları var.
Ormanların kralı Tarzan, ormanları korumak adına bir mücadeleye girişir, DEDİKLERİM VE İSTEKLERİM OLMAZSA YAKARIM BU ORMANI DER. Bu ormanda yalnız olduğu için kendi yolundan gitmektedir. Çünki ormanlar kralı eski tüylülerdendir, bir kısmı yanar tüylerinin, sonra kuzu kırpası vardır. Genelde Merinos türü koyunların tüylerinden yararlanmak için kullanılır. Oysa bizim ormanlar kralı aslanda o kadar tüy yok dur. Lakin aslan kırpılan tüylerini gösterir ve yeniden Municipal Party üyesi olur. Çünki parti ahlakı ve mecburi hizmet bunu gerektirmektedir.
Genel Strateji!
Kamu oyunda kaos yaratarak, gündem oluşturmak, pazarlık payı artırılarak bir kişiyi medya önünde gerekirse deşifre ederek, suçlu ilan etmek ve tek hedef olan amaca ulaşmak.
Municipal Party disiplini misyonerler gibi, gizli faaliyetleri olan yer altı örgütlenmeleri disiplininde çalışmaktadır. bu gizli faaliyetler resmiyet aşamasında tek vucut olmaktadırlar.
Şimdi asıl düşünülmesi gereken nedir?
Sarıyer Belediye Meclisinde bulunan partilerden oluşan Municipal Party  üyeleri kimlerdir.
Kimler hangi noktalarda çalışmaktadır.
Bu partinin meclis üyeliğini kimler yürütmektedir.
Bir Koalisyondan oluşan bu partide, Gelecek Stratejileri nelerdir.
Grupları yöneten temsili olarak İlçe Başkanları dır.lakin bu partilerde parti üyeleri ortak kararlar almakta ve hedeflerine ulaşmaktadırlar.
Municipal Party insanları nasıl kullanmaktadır.
Municipal Party de SİLİKON KİMDİR?
Silikon vadisinde neler gelişmekte. Hangi gelişim ve kazanımlar nasıl, ne şekilde değerlendirilmektedir. Bu servet nasıl oluştu. Hangi yan gelirler nerelerde paylaşıldı? Silikon’un gerçekte ortakları var mı?
Benjamin Franklin Airlines.  Koordinatörü Çafer SIÇAR “SİLİKON’U nasıl tanıyor. Silikon bu kadar yumuşakken nasıl kuvvetli bir yapıştırıcıdır.
Sarıyer Times ve Sarıyer Manşet’İ takip ediniz.
Benjamin Franklin Airlines’ de “SİLİKON” kullanılmamıştır. Güvenle yolculuk yapabilirsiniz.
Mustafa BALCI.