Son Dakika Haberler

“Vajina Budalaları” İnsanları Anlamak Zor.

“Vajina Budalaları” İnsanları Anlamak Zor.
Okunma : 177 views Yorum Yap

  “Benim Orospu’larla Aramda Bir Sorun Yok, Sorun Çocuk’larında”

Değişken yaşamlar oluşmaya başladı etrafımda. Başka çevre başka dünya, başka insanlar tanımaya başladım. Sarıyer de ilk defa bir yaz geçiriyorum, uzun yıllardır (30 yıl) iş icabı gittiğim uzun seyahat, iş hayatı Sarıyerden yaz mevsiminde uzak kalmama sebep oldu. Döndüm!

Ne dönmek ama..

Çevremdeki insanları tanıyamaz oldum.

Her birinin biraz fiyasko olduğunun farkında olmam geç olmadı. İnsanlar mahallede kapalı kalmışlar, içlerine dönük bir yaşam var. kendi dünyalarında yaşıyorlar, bir komün veya köy hayatı diyebilirsiniz. İstanbul’un Kuzey kısmında kendi hallerinde,

Tanıyamadım, ama kimseyi tanıyamadım, bundan sonrada tanımak istemiyorum.

Uzak olsunlar.

Fikirlerin uyuşmaması değil derdim.

Yaşamı farklı gözlemlemek ve her insanın yaşadığı hayata saygı göstermek. Yaşanılan her nefesi veya nefs’i kendi içerisinde değerlendirmek. Doğru algılamak. Biraz ileri olmak,  İleri derken rezilcene değil. Haklılığı en yakın dostların ile paylaşmak, ama nerde..

İnsanlardan  bahsediyorum..

Saygının, dostluğun, adam gibi dik durmanın cesaret işi değil yaşam biçimi olduğu dünyamda, adam arar oldum, Adam gibi adam. Biraz arkadaş, Varsa yaşanılanları iyi değerlendirmek,

Şimdi sizler de bakın etrafınıza adam görecekmisiniz?

Yıllarca yanınızda zannettiğiniz birçok insanın aslında yanınızda olmadığını göreceksiniz.

Yani sizler büyüklerimizin dediği gibi arkadaş yaşamda üç beşi geçmez lakin gerçek arkadaş sadece bir dir, Bir zannettiğinizde belki arkanızı dönüğünüzde adam değildir.

Bana sanırım bir iş düşüyor o zaman, aslında bence doğru bildiğin yolda gerekirse yalnız yürüyeceksin. Kimseye aldırmadan, kendi  doğrularına inanarak.

Öyle bir zaman gelecek ki vajina monoloğlarında bulunacaksınız, Vajinalar tarafında beğenileceksiniz.

Sakın ha.. En yakın dostunuza söylemeyin! Çünkü dost değildir kimse Vajina  monoları karşısında..

Kedi misali. Kedi mundardır derler.

Sende cevap olarak kedi dir O kedi dersin, dersin de yanında bunu anlayacak kimse yoktur.

Konuşamazsın, kimseye bir şey söyleyemezsin, paylaşsan dahi anlamayacaklardır. En kültürlüsünün dahi kültürsüz olduğunu zor öğrendiğin yaşamının Sarıyer’e dönüşünde kimseye bir şey söyleme diyeceksin aynaya bakarak.

Söyleme..

Kanatlı vajinalar artık kulaklı…

Lakin sır paylaşan, birkaç uçan kelebekler gibidirler ve yirmi dört saat yaşarlar..

Limanda  yaşam çok farklı, kendi halinde, ufacık bir köy ve aylarca mahallesinden dışarı çıkamamış insanların dedikodu üretim merkezi halini almış. Elbette her ortam ve her kesim içinde geçerli değil. İşte anlayan anladı zaten.

Limandaki modernite sadece benim kalemimde, lamba altında bir fahişe, yazıyı okurken güzelde, okuduklarınızı gerçek yaşamda gördüğünüzde neden şaşırıyorsunuz.

Balcı yaz. Yazınca güzel,  Okurken Güzel. Yaşarken neden yadırgıyorsunuz.

Ulaşamadığınız için olmasın..

Birde Başbakana diyorsunuz Vajina Bekçiliğini bıraksın..Aslan Sosyal Demokratlar..

Facebook da bir kelime dikkatimi çekti. Geleni  cami avlusundan kaldırırlarmış, beklide ben yanlış okudum vereni olabilir mi? bilmiyorum..

Bu yüzden insanları anlamakta zorluk çekiyorum. Yaşam farklılıkları beni üzmüyor. Sadece ben nereye geldim diye soruyorum kendime, Ben nerdeyim!

Ben sizden değilim!

Masturbasyona gerek duymuyorum.

Yaşamımda samanyolunun tüm renklerini kullanıyorum..

Doğal hayattan en ideal şekilde yararlanmak için canım…

Hayat devam ediyor…

Mustafa BALCI